Akik Taşı Faydaları

Bordo, siyah ve zümrüt yeşil renk seçenekleriyle doğanın inşa ettiği akik taşı, ruhunuzu temizleyecek ve enerjinizi tazeleyecektir. Yüz yıllardır şifalı taşlar arasında yerini almış ve gerek aksesuar gerekse mücevher olarak kullanılmış olan doğal taşlar, teninizle temas ettikçe kötü enerjiden arınmanızı sağlayacaktır.

Şifalı Akik Taşı

Toprağın içinden bize büyü bir armağan olarak sunulmuş olan akik taşı, göz alıcı güzelliğinin yanı sıra şifalı yönleriyle de Firavun, kral ve padişahların tercih ettiği taşlar arasında yerini almıştır.

·Kişinin sosyalleşmesini, kendine güveninin artmasını sağlayacaktır.

·Bedendeki gerginliğin azalmasına yardımcı olur.

·Kaygı ve depresyon giderici etkisi bulunmaktadır.

·Uykusuzluğa, iştahsızlığa ve kabuslara karşı pozitif enerji sağlar.

·Bedenin güçlenmesini, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur.

·İyimserlik ve pozitif taşıdır.

·Tansiyon, mide ve kalp rahatsızlıklarına karşı şifalı taşlar arasındadır.

Güç Ve Kendini Gerçekleştirme Taşı

Yüzyıllardır büyük liderlerin kullandığı taşlardan biri olarak akik, renk seçenekleriyle hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği mücevherler arasında yerini almıştır. Korkaklığa karşı koruyucu bir etki bırakan taş, kendinizi güçlü hissetmenizi ve motive etmenizi sağlayacaktır. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini sağlayan etkileriyle de bilinen akik, zamanla kişinin metolizmasının da hızlanmasına yardımcı olur.

Ruhsal Denge Ve Huzurun Taşı

Ruhsal dengenin oluşmasını, kalp rahatsızlıklarına karşı koruyucu ve aynı zamanda sosyalleştirici etkisiyle bilinmektedir. Cildinizin güzelliğini yansıtacak aynı zamanda negatif enerjiden kurtulmanızı sağlayacak olan akik, iyilik hissini kalbinizle bütünleştirmenize yardımcı olacaktır.


Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.